576 068 369

O firmie

 

 

 

           Kilka lat temu każdy z nas zajmował się inna dziedziną życia. Wydawałoby się, że nie mieliśmy ze sobą wiele wspólnego. Pewnego dnia postanowiliśmy jedank połączyć siły i doświadczenia, w rezultacie tworząc kupiecfarmaceuty.pl


         Przygotowując tę platformę, czerpaliśmy z naszych doświadczeń zawodowych jako właściciel aptek, przedstawiciel w branży farmaceutycznej czy informatyk. Zebrane w całość dały zaczątek systemu, mającemu na celu ułatwienie pracy wszystkim, których praca polega na zarządzaniu zakupami w aptece. Dzięki prostym rozwiązaniom i przejrzystości pracy z platformą, chcemy pomóc zaoszczędzić czas tak aby można go było wykorzystać na rozwój Państwa firmy. System umożliwia w prosty i intuicyjny sposób złożenie zamówienia i kontrolowanie jego realizacji aż po dotarcie do apteki.
          Możemy powiedzieć ''są telefony", owszem są i nie bójmy się z nich korzystać. Z pewnością zdarzały się Państwu sytuacje, że próba złożenia zamówienia wiązała się z wieloma telefonami czy mailami w celu ustalenia warunków zamówienia. Ile czasu i nerwów musieli Państwo poświęcić aby towar dotarł do Apteki? Nasz system eliminuje te trudności dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi. W dowolnym momencie możemy skorzystać z komputera, tabletu czy smartfonu, aby dokonać potrzebnych zakupów, sprawdzić kiedy towar do mnie dotrze i kiedy mam za niego zapłacić tak aby zachować wzorową opinie o własnej firmie. Dzięki korzystaniu z platformy kupiecfarmaceuty.pl zyskujemy czas na skupienie uwagi na innych gałęziach naszego biznesu czy obiecujące spotkanie handlowe. Jeśli prowadzą Państwo biznes,to rozwiązania oferowane przez naszą platformę będą bardzo pomocne w codziennym funkcjonowaniu. Czy warto skorzystać ? Odpowiedź zostawiamy Państwu.


          Korzystając z systemu kupiecfarmaceuty.pl w przejrzysty i prosty sposób w naszych zakupach zapanuje ład i bezpieczeństwo, czynniki bezcenne w skutecznie działającej organizacji.


Chętnie wysłuchamy wszystkich uwag i sugestii, aby wprowadzić rozwiązania , które poprawią Państwu jakość działania platformy kupiecfarmaceuty.pl

Z wyrazami szacunku
Bartosz Hołuj
CEO
KupiecFarmaceuty

Farmacja